Deratizace potkanů

Deratizace potkanů

Potkani představují nejen nepříjemné škůdce, kteří mohou poničit zásoby potravin, ale také jsou nebezpeční vzhledem k přenášení nakažlivých nemocí jako je prasečí mor, salmonelóza, Weilova žloutenka a dalších infekcí. Zjistíte-li jejich výskyt, je nutné s nimi co nejrychleji začít bojovat. Pokud se jedná o samostatné jedince, kteří se do Vašeho objektu zatoulali v zoufalství při hledání potravy, můžete se s nimi pokusit bojovat pomocí na trhu dostupných prostředků. Netroufáte-li si na jejich odchyt sami, obraťte se na specialisty Deratizace4you, kteří provedou odborný zásah likvidace potkanů. V případě výskytu větší skupiny potkanů se vždy doporučuje kontaktovat profesionální firmu, která zajistí kompletní deratizaci postiženého objektu.

Deratizace4you, specialista na hubení potkanů

Jak vyplývá z názvu naší společnosti, deratizace hlodavců a dalších škůdců je naší doménou. V oblasti deratizace potkanů máme dlouholeté zkušenosti. Zákroky hubení potkanů, a také krys a myší, provádíme po celé České republice i na Slovensku. Ve spolupráci s veterinárními institucemi a dalšími odborníky na deratizaci hlodavců dlouhodobě bojujem s tímto nepříjemným živočichem.

Potřebujete-li se zbavit potkanů, obraťte se na náš specializovaný tým, který zajistí inspekci objektů, provede deratizační zákrok a také doporučí preventivní opatření k zamezaní budoucího výskytu. Naše služby jsou zárukou profesionálního přístupu a efektivních metod. Kontaktovat nás můžete na telefonním čísle 736 155 323 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.Způsob hubení potkanů

Ačkoliv je při hubení potkanů třeba postupovat důrazně, Deratizace4you si zakládá na dodržování postupů šetrných k životnímu prostředí. Při odchytu používáme převážně mechanické návnady a pasti, požerové návnady či nevysychavá lepidla. Při zásahu proti většímu množství hlodavců postupujeme systematicky, identifikujeme možné přístupové cesty, místa, ve kterých se mohou potkani rozmnožovat a způsob jak co nejrychleji a nejúčinněji provést kompletní vyhubení. Každá zakázka je posuzována individuálně a o konkrétních krocích, které naši odborníci budou provádět, informujeme klienta v předstihu.

Potkani, jako nebezpečnější příbuzní krys

Potkani obecní nejsou, na rozdíl od drobnějších krys, se kterými mohou být zaměňováni, původním živočišným druhem vyskytujícím se v oblasti České republiky. Pocházejí z východní Asie, odkud se s rozvojem mezinárodní lodní dopravy rozšířili do celého světa.

S nezadržitelným rozvojem výstavby lidských obydlí a průmyslových objektů dochází k úbytku jejich přirozeného prostředí v odlehlých oblastech na okrajích řek a vodních ploch. Potkani jsou tak nuceni se stěhovat do sklepů, stok a kanálů ve městech a vesnicích. Protože se zde cítí více ohroženi, narostla jejich agresivita a nebezpečnost. Dostanou-li se do úzkých, mohou na člověka zuřivě zaútočit. Díky schopnosti vyskočit poměrně vysoko může dojít k pokousání v oblasti rukou i obličeje. Mějte se proto před těmito hlodavci na pozoru.

Ve špinavých stokách se také často nakazí nebezpečnými infekcemi a chorobami, které pak mohou přenášet na lidi, domácí mazlíčky či hospodářská zvířata. Choroboplodné zárodky se nacházejí mimo jiné v jejich moči a trusu. Při odklízení musíte tedy dbát zvýšené obezřetnosti nebo byste si raději měli vyžádat odbornou asistenci.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá