Deratizace

Obtěžují vás hlodavci?

Myši, krysy a potkani - tito škůdci se do lidských obydlí a jejich okolí nestěhují za účelem toho, aby k smrti děsili ženy a v noci nás budili šramocením. Prostě jen hledají možnosti teplé skrýše a nejvhodnějších podmínek pro získávání potravy a rozmnožování se za účelem vytvoření početné komunity.

Pokud tedy při svých výpravách narazí v okolí našich domovů na krmivo pro zvířata nebo přístupné zbytky potravy, pak stačí už jen málo (pootevřené dveře, špatně utěsněné škvíry, nepořádek, nepokosená tráva apod.) a pozveme si je přímo do domácnosti.

Nebezpečí infekce

Tito hlodavci jsou přenašeči závažných infekčních chorob jako salmonelóza, žloutenka, paratyfus či prasečí mor. Včasný zásah odbornou deratizační firmou je proto na místě. Při snaze o likvidaci vlastními silami jste ohroženi možnou nákazou i útokem hlodavce. Např. potkan je v úzkých schopen vysoko vyskočit a klidně se zakousnout i do obličeje dospělého člověka.

Profesionální deratizace

Deratizace - neboli hubení či zamezování výskytu škodlivých hlodavců - je nejúčinnější, je-li prováděna odborně vyškolenými a zkušenými pracovníky.

Deratizace4You dlouholeté zkušenosti s hubením hlodavců

Na rozdíl od likvidačních prostředků dostupných v drogeriích a hobby marketech, jsou naše odborné způsoby likvidace bezpečné i ekologicky šetrné. K likvidaci se nejčastěji používají nástrahy a požerové návnady. Další možností jsou odchytové pasti, likvidační pasti či nevysychavé lepidlo.

Vězte, že odborný zásah Vám ušetří nejen námahu a zdraví, často ve výsledku vyjde i levněji, než snaha zbavit se škůdců podomácku. Ceny deratizace >>

Likvidace provedená naší firmou je rychlá a bezpečná. Vždy se soustředíme na komplexní zásah, snažíme se odhalit jejich nory a přístupové cestičky do objektu.  Poradíme Vám s prevencí. Nabízíme i plošnou deratizace měst a obcí &raquo

deratizace

 

Ceník deratizace

cenik preventivni deratizace

celoplošná deratizace

Ceny ve výše zobrazených cenících jsou orientační a mohou se lišit dle rozsahu zamoření a velikosti ošetřené plochy.

Máte zájem o naše služby?

Zavolejte nám na telefonní číslo dle nejbližší pobočky nebo nás kontaktujte e-mailem na adrese .

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá