Likvidace ploštic

Likvidace ploštic

Přemnožily se ve Vaší zahradě ploštice a stále častěji se setkáváte s tímto nepříjemně zapáchajícím hmyzem ve Vašem domě? Roste ve Vašem okolí krásná lípa, ale obsypalo ji hejno ploštic a vy se obáváte, že krásný strom zajde? Pak se na nás můžete obrátit o pomoc.

Protože většina druhů ploštic nepůsobí výrazné škody rostlinám ani lidem, nejsou nutné k její likvidaci drastické zásahy. Souhlasíme však, že zápach, který zanechávají, je mnohdy nesnesitelný, a proto se vynasnažíme Vás tohoto hmyzu s použitím šetrných, ekologických prostředků zbavit.

Něco málo o ploštici

Ploštice je souhrnný název pro skupinu hmyzu, která zahrnuje broučky různé velikosti (od drobných ploštic dosahujících sotva jednoho milimetru až po velké ploštice o velikosti několika centimetrů) a zbarvení (od nenápadné hnědé či zelené barvy splívajícíc s okolím, až po výrazné barvy s různou kresbou na krovkách). Jednotlivé druhy tohoto hmyzu se v průběhu vývoje přizpůsobili okolnímu prostředí, takže ho najdeme jak v zahradách či na lukách, tak také v lesích v blízkosti tlejícího dřeva nebo dokonce na vodních plochách. V České republice žije zhruba osmset druhů ploštic.

Zápach, který ploštice produkují, je má prvotně chránit před dravci, ale slouží také k ochromení kořisti. To pokud se jedná o druh ploštice, který se živí drobným hmyzem. Býložravé druhy ploštic vyhledávají jako potravu rostlinné šťávy či šťávy ovocných plodů. Dravější ploštice parazitují na teplokrevných živočiších, včetně člověka. Nepříjemné kousance nám může způsobit jeden obzvláště zákeřný druh ploštice - štěnice.
Odborné hubení ploštic pracovníky Deratizace4you

Likvidaci ploštic provádí náš zkušený tým s maximálním ohledem na životní prostředí. Používáme pouze kvalitní, atestované hubící prostředky. Klienty vždy nejprve seznámíme s postupem likvidace, upozorníme na opatření, která je třeba před zákrokem přijmout, a také doporučíme preventivní opatření proti opakovanému přemnožení.

Obtěžují-li ploštice právě Vás, obraťte se na naši profesionální službu hubení ploštic. Na telefonním čísle 736 155 323 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře Vám poskytneme úvodní informace, zodpovíme jakékoliv dotazy či zarezervujeme datum a čas prvotní inspekce napadeného místa.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá