Likvidace štěnic

Likvidace štěnic hubení štěnice

VČASNÉ ODHALENÍ NEIGNORUJTE SYMPTOMY

Pokud se opakovaně probouzíte se štípanci, které jste před ulehnutím k spánku neměli, nejste si vědomi přítomnosti komára či jiného hmyzu v místnosti, může tu být podezření na štěnice a je potřeba pátrat po fyzických projevech jejich přítomnosti (trus, svlečená kůže - jak roste ze stádia nymfy do dospělého jedince, vajíčka).
Nepátrá se po nich úplně snadno, obzvláště v počátečních stádiích napadení. Je však důležité být ostražití a odhalit je co nejdříve.
Každá jedna štěnice je schopna během svého životního cyklu snést 50-200 vajíček! Proto máte-li sebemenší podezření na výskyt štěnic, neváhejte se na nás obrátit. Provedeme důkladnou inspekci k potvrzení nebo vyvrácení Vašich obav a v případě potřeby také zajistíme bezpečnou a kvalitní dezinsekci. Rozhodně není třeba se stydět, štěnice se mohou vyskytnout v jakékoliv domácnosti a vůbec to nesouvisí s udržováním čistoty a pořádku. Snadno si je přivezete například z dovolené nebo třeba s použitým nábytkem.

LIKVIDACE ŠTĚNIC

K hubení štěnic se používá postřik nebo plynování. Pro odborný zásah kontaktujte naši firmu Deratizace4You – zbavíme Vás štěnic bezpečně a účinně.
Používáme kvalitní přípravky, které hubí nejen dospělé jedince štěnic ale i jejich larvy.  V případě malého zamoření štěnicemi může stačit i jeden kvalitní zásah. Je potřeba dodržet veškeré pokyny ohledně přípravy před provedením likvidace a následné prevence. Pokud máte štěnice ve velkém množství a ve více místnostech, může být nutné opakovat zásah 2-3 krát.

DEZINSEKCE od Deratizace4You

Hubíme mravence, blechy, štěnice, šváby, pavouky a jiné nepříjemné vetřelce ve Vaší domácnosti nebo i komerčním objektu.
Způsob a cena provedení dezinsekce při likvidaci štěnic závisí na lokalitě a rozsahu zamoření. Přesnější informace Vám proto sdělíme až po prohlídce zasažených prostor.

Ceník likvidace štěnic

cenik hubeni stenic

dezinsekce komercnich prostor

Ceny ve výše zobrazených cenících jsou orientační a mohou se lišit dle rozsahu zamoření a velikosti ošetřené plochy.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá