Likvidace švábů

likvidace štěnicŠvábi v českých domácnostech nejsou tak běžnými návštěvníky jako jinde ve světě. Častější výskyt je spíše v potravinářských průmyslech, restauračních zařízeních apod. Pokud objevíte švába, můžete si být jisti, že není jediným nezvaným hostem. Švábi se vyskytují v populacích stovek až tisíců a lákají je snadno přístupné zdroje potravy.

V posledních letech se stává trendem chov švábů ke konzumaci. Ovšem pokud se vyskytnou švábi v domácnosti či podniku jako škůdci, je třeba odborného zásahu.

Čím švábi škodí

  • Likvidují zásoby potravin, ovšem nepohrdnou například ani tapetami či umělou hmotou
  • Šíří nebezpečné bakterie včetně E-coli a salmonely
  • Místa svého pobytu znečisťují svým trusem, který u lidí často spouští alergické symptomy
  • Nestává se to běžně, ale mohou i kousnout.

Likvidace švábů

Zákroky proti švábům provádíme většinou ve dvou etapách, první zásah vyhubí spolehlivě dospělé jedince a druhým zásahem se likvidují možné přeživší larvy, které bývají odolnější. Pokud se švábi objeví v bytových domech, je nutná spolupráce všech nájemníků, jelikož musí být ošetřen celý komplex. I v případě samostatných rodinných domů nebo komerčních prostor je dobré ošetřit i přilehlé okolí a přilehlé stavby, či technická zázemí, kam případně švábi mohli migrovat a následně by se k Vám odtud vraceli. Pro kvalitní odborný zásah kontaktujte Deratizace4You. V oboru se pohybujeme již od ledna 1994.
K likvidaci se používají dezinsekční postřiky a dezinsekční požerové gely. 

Desinsekce bez kompromisů

Dezinsekce provedená naší firmou je rychlá a bezpečná. Vždy se soustředíme na komplexní zásah, ke kterému patří i následná prevence. V případě švábů je třeba v rámci prevence na prvním místě udržování čistoty a nenechávat přístupné potraviny - vše skladovat v uzavíratelných nádobách.  Jelikož švábi milují teplo i vlhko, je dobré nechat prostory, kde se švábi vyskytovali, spíše chladné a suché.
Zavolejte nám na telefonní číslo dle nejbližší pobočky nebo nás kontaktujte e-mailem.

 

Ceník hubení švábů

preventivni dezinsekce

Ceny ve výše zobrazeném ceníku jsou orientační a mohou se lišit dle rozsahu zamoření a velikosti ošetřené plochy.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá