Deratizace4You Ostrava - deratizace, dezinsekce, hubení škůdců

 

Ani obyvatelům Ostravy a okolí se v průběhu roku nevyhnout případy výskytu obtěžujících či dokonce nebezpečných škůdců. Krysy či myši hledající potravu, vosy a sršni stavějící si svá hnízda v korunách zahradních stromů či v podkroví chat, švábi znehodnocující potraviny nebo kolonie mravenců zamořující domácnosti. Hmyz, paraziti či hlodavci napadají rodinná obydlí nebo komerční objekty v Ostravě i dalších obcích po celé republice ve snaze objevit něco k snědku.

Bohužel poničené potraviny nebo nepříjemná štípnutí nejsou jediným rizikem, které od těchto škůdců hrozí. Často jsou nositeli infekcí, nebezpečných chorob či bakterií. Je proto nezbytné být v boji s nimi velmi obezřetní. Nejlepším a nejbezpečnějším způsobem, jak se přemnožených parazitů, hmyzu či hlodavců zbavit, je zavolat na pomoc profesionální službu deratizace v Moravskoslezském kraji. Pracovníci firmy Deratizace4you mají mnohaleté zkušenosti v oboru, a na výsledky jimi provedených zásahů likvidace škůdců v Ostravě a okolí se můžete spolehnout.

Potřebujete pomoc?

Váš problém vyřešíme diskrétně, rychle a levněji než konkurence

736 155 323

Deratizace4You s. r. o., Hrabyně 110, 747 60 Opava

 

Rychlá a spolehlivá pomoc se škůdci od Deratizace4you Ostrava:

Naši odborníci na Ostravsku poskytují kvalitní a levné služby hubení hlodavců a likvidace parazitů či hmyzu. Firma Deratizace4you nepůsobí pouze v Ostravě a okolí, ale po celé České republice i na Slovensku. Máte-li dotaz nebo hledáte-li prvotřídního poskytovatele služeb deratizace, dezinsekce či dezinfekce, můžete kontaktovat naši zákaznickou linku na telefonním čísle 736 155 323 nebo na emailové adrese

deratizace Ostrava

Deratizace

Přítomnost trusu nebo moči, okousané potraviny, uložené ve spíži, sklepě nebo ve skladu, nikdy nevěstí nic dobrého. S největší pravděpodobností se ve Vašem objektu vyskytují hlodavci. Poničené potraviny není to jediné, co by Vám mělo dělat starosti. Hrozba přenosu infekce či nebezpečných nemocí představuje mnohem větší problém.

Pokud chcete zjistit, v jakém rozsahu došlo k zamoření hlodavci, a hubení myší, krys či potkanů chcete raději přenechat odborníkům na deratizaci v Ostravě, můžete kontaktovat náš specializovaný tým Deratizace4you.

Více info »

likvidace štěnic Ostrava

Likvidace štěnic

Případy rozmnožení štěnic v ostravských domácnostech a ubytovacích zařízeních nejsou v poslední době bohužel ojedinělé. Jsou výsledkem zvýšeného výskytu parazita po celé republice. Varovným signálem, že se štěnice možná objevily také u Vás doma nebo na ubytovně, mohou být svědivé štípance členů rodiny či hostů.

Dezinsekce štěnic vyžaduje systematický přístup, při kterém musí být důkladně prozkoumán celý postižený objekt. Naši specialisté likvidace štěnic v Ostravě přijmou všechna opatření nezbytná k úplnému vyhubení tohoto parazita.

Více info »

hubení škůdců Ostrava

Hubení škůdců

Mezi škůdce, jejichž deratizaci a dezinsekci v Ostravě zajišťuje firma Deratizace4you, patří různí hlodavci jako jsou myši, krysy a potkani, dále švábi, mravenci a ploštice (včetně štěnic) či blechy. Vosy či sršni nemusí být nezbytně škůdci, ale jejich hejna uhnízděná v blízkosti lidských obydlí mohou představovat značné riziko.

O hubení škůdců v Ostravě a celém Moravskoslezském kraji se starají zástupci naší opavské pobočky. Důraz klademe především na profesionalitu poskytovaných služeb a vysoce konkurenční ceny.

Více info »

 

hubení švábů Ostrava

Hubení švábů

Objevíte-li ve Vašem zemědělském objektu, potravinářském závodě či restauračním zařízení švábi, je třeba urychleně přijmout opatření nezbytná k jejich likvidaci. Představují totiž riziko v podobě šíření nebezpečných bakterií. Hubení švábů v Ostravě a okolí provádíme již dlouhé roky a s podobnými zákroky máme tedy bohaté zkušenosti.

V domácnostech se tento hmyz nevyskytuje tak často. Dezinsekce švábů v ostravských bytech a domech je zapotřebí velmi výjimečně.

Více info »

hubení vos a sršňů Ostrava

Sršní a vosí hnízda

Nejběžnějšími místy usídlení vos a sršňů bývají sady, zahrady, podkroví dřevěných chalup v blízkosti lesů a podobně. Tento hmyz představuje riziko hlavně pro alergiky. Objevíte-li vosí hnízdo ve Vašem okolí, kontaktujte naše odborníky na odstranění vosích hnízd pro oblast Ostravy a okolí, kteří provedou urychlený zásah.

Sršni bývají mnohem nebezpečnější než vosy. Doporučujeme se k nim vůbec nepřibližovat a neprodleně přivolat na pomoc tým Deratizace4you. Likvidace sršních hnízd musí být vykonána s maximální obezřetností.

Více info »

hubení mravenců Ostrava

Hubení mravenců

K přemnožení mravenců v panelových domech většinou dochází velmi rychle. Napadnou-li mravenci Vaši ostravskou domácnost, nesnažte se o jejich likvidaci sami, ale raději přivolejte odborníky Deratizace4you. Neúspěšná snaha o vyhubení svépomocí může znamenat přežití mravenčí kolonie, další rozmnožení i rozšíření k sousedům.

K hubení mravenců v bytech a bytových domech v Ostravě a okolí používáme osvědčenou strategii, která je spolu s vhodnými dezinsekčními prostředky zárukou kompletního zneškodnění mravenců.

Více info »

 

likvidace ploštic Ostrava

Likvidace ploštic

Ze zdravotního hlediska není naprostá většina druhů ploštic pro člověka nebezpečná. Spíše nás obtěžuje nepříjemný zápach, které ploštice vydávají. Občas může při jejich přemnožení dojít také ke znehodnocení úrody ovoce, protože ploštice mohou na plodech zanechat typickou pachuť.

Pokud se ploštice přemnožily ve Vaší zahradě nebo sadu, pracovníci Deratizace4you ochotně pomohou tento problém vyřešit. Likvidace ploštic na Ostravsku i jinde v republice provádíme vždy šetrně, s ohledem na životní prostředí.

Více info »

hubeni blech

Hubení blech

Blechy a bleší kousnutí neobtěžují pouze domácí mazlíčky a ostatní zvířata. Štípne-li taková blecha člověka, je to velmi bolestivá zkušenost. Navíc mohou blechy přenášet závažné choroby, a proto je nutné se před nimi mít na pozoru. Díky schopnosti hbitě a daleko skákat může dojít k šíření z jednoho zvířete na druhé, nebo na člověka, velmi rychle.

Zákrok dezinsekce blech v Ostravě a okolí provádíme po ohlášení možného výskytu a potvrzení nálezu v co nejkratší možné době. S žádostí o bližší informace se obraťte na náš zákaznický servis.

Více info »

Hubení potkanů Ostrava

Hubení potkanů

Myši, krysy, ale hlavně tělesnou stavbou větší potkani patří mezi hlodavce, kterých se mnozí lidé štítí a bojí. U potkanů je tomu právem. Cítí-li se v ohrožení, mohou totiž agresivně zaútočit. Vezmeme-li v úvahu, že mohou také přenášet nebezpečné choroby a infekce, doporučujeme se od nich držet v bezpečné vzdálenosti.

Objeví-li se potkani ve Vašem ostravském objektu, přivolejte co nejdříve specializovanou službu deratizace potkanů. Zkušení pracovníci Deratizace4you zajišťují odchyt a hubení potkanů v Ostravě a okolí již dlouhou řadu let.

Více info »

 

Potřebujete zajistit specializovanou službu deratizace nebo dezinsekce v Ostravě a okolí?

Profesionální služby deratizace hlodavců a dezinsekce parazitů a hmyzu v Ostravě a celém Moravskoslezském kraji provádí tým kvalifikovaných odborníků s mnohaletými zkušenostmi. Zásah likvidace škůdců si můžete objednat na telefonním čísle 736 155 323 nebo prostřednictvím zobrazeného kontaktního formuláře.

K zákazníkům po celé České republice vyjíždějí naši specialisté z poboček v Brně, Praze a Opavě. Společnost Deratizace4you má sídlo také na Slovensku v Bratislavě a Dolném Kubíně.

Maximální spokojenost a příznivé ceny

Hlavním cílem naší firmy je maximální spokojenost zákazníků s provedeným zákrokem dezinsekce či deratizace. Klademe proto vždy důraz na profesionální přístup našich pracovníků, kvalitu poskytovaných služeb a odvedené práce. K zajištění odborné způsobilosti absolvují naši zaměstnanci pravidelné vzdělávací kurzy a atestace. Získaná odborná osvědčení si můžete prohlédnout v sekci O nás.

Při provádění zákroků deratizace a dezinsekce v Ostravě a okolí předem poučíme klienta o chystaných krocích. Základem úspěšného zákroku je vstupní inspekce. V případě nutnosti přijmout určitá opatření ze strany majitelů či obyvatel postižených objektů vydá náš pracovník včas potřebné pokyny. Následuje samotná likvidace škůdců, při které dbáme na dodržování všech předpisů a norem, včetně používání atestovaných hubících prostředků. Závěrečným krokem je pak poučení o prevenci opakovaného výskytu škůdců.

K zajištění vysoké konkurenceschopnosti nabízí firma Deratizace4you kromě prvotřídních služeb také skvělé ceny. Bližší informace o cenách jednotlivých služeb získáte v přehledných cenících.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá