Deratizace4You Praha - deratizace, dezinsekce, hubení škůdců

 

Hlavní město Praha nabízí svým občanům dostatek zeleně a přírodních prostranství. Právě v těchto místech se daří nejen běžným živočichům, ale také škodlivému a nebezpečnému hmyzu. Nepříjemně zapáchající ploštice, vosy či sršni mohou snadno narušit klidné odpoledne v parku. Rovněž spletité řečiště podzemních kanalizací a stok pod Prahou nabízí vhodné útočiště pro život a rozmnožování škůdců, jakými jsou potkani, krysy či myši nebo také švábi. Těsné sousedství domácností v panelových domech je pak jako stvořené pro šíření štěnic či mravenců.

Pokud se v blízkosti Vašeho obydlí či komerčního objektu setkáte s větší skupinou některých z těchto tvorů, máte dvě možnosti. Pokusit se s nimi bojovat pomocí běžně dostupných prostředků nebo zavolat specialisty v oblasti deratizace a dezinsekce působící v Praze a okolí. Vzhledem k možnému nebezpečí v podobě přenosných nemocí, bakterií a infekcí, které hlodavci, paraziti či škodliví hmyz mohou přenášet, doporučujeme raději vyhledat pomoc odborníků. Objednejte si profesionální zásah likvidace škůdců v Praze od firmy Deratizace4you a náš zkušený tým se postará o rychlé a kvalitní vyhubení.

Potřebujete pomoc?

Váš problém vyřešíme diskrétně, rychle a levněji než konkurence

736 155 323

Deratizace4You s. r. o., Jaurisova 515/4, 140 00 Praha

 

Profesionální, levné služby nejvyšší kvality od Deratizace4you Praha:

Firma Deratizace4you je specialistou na deratizaci, dezinsekci a dezinfekci v Praze a okolí, ale také v dalších městech České republiky i na Slovensku. Nabízíme kvalitní a levné služby hubení hlodavců a dezinsekce hmyzu a parazitů. Provádíme také odstranění nebezpečných sršních a vosích hnízd či dezinfekci škodlivých mikroorganizmů. S jakýmikoliv dotazy se můžete obrátit na naši zákaznickou linku na telefonním čísle 736 155 323 nebo na emailové adrese

deratizace Praha

Deratizace

Objevili jste ve sklepě nebo ve skladu drobný trus? Byly Vaše zásoby potravin znehodnoceny okousáním či močí neznámých vetřelců? Pak je možné, že ve Vašem objektu v Praze řádí hlodavci. S jejich výskytem si není radno zahrávat. Myši, krysy či potkani mohou být nositeli přenosných chorob, a proto doporučujeme okamžité provedení deratizace.

Netroufáte-li si na odchyt sami, náš zkušený tým se postará o bezpečný deratizační zákrok. Odchyt hlodavců v Praze a ve středních Čechách provádíme efektivně, v co nejkratším možném čase.

Více info »

likvidace štěnic Praha

Likvidace štěnic

V České republice bylo v posledních měsících nahlášeno velké množství případů výskytu štěnic. Příznakem, že se nacházejí také ve Vaší domácnosti či ubytovacím zařízení v Praze mohou být stížnosti osob na svědivé štípance, které nebyly způsobeny komárem. Odhalení a likvidace štěnic není snadnou záležitostí a vyžaduje přijetí celé řady opatření.

Odborníci firmy Deratizace4you zajistí kvalifikovaný zásah dezinsekce štěnic v pražských objektech, včetně vstupní inspekce a poskytnutí instrukcí jak se zachovat před a po zákroku.

Více info »

hubení škůdců Praha

Hubení škůdců

Přemnožení škůdců jako jsou hlodavci, obtěžující či nebezpečný hmyz nebo paraziti představuje velkou nepříjemnost, zvláště pokud k němu dojde v obytných budovách či komerčních objektech. Případy výskytu škůdců v Praze jsou hlášeny poměrně často. Vzhledem k hrozícímu přenosu infekcí či nebezpečných chorob je na místě včasný zákrok.

Odborná likvidace potkanů, dezinsekce štěnic či odstranění vosího hnízda jsou pouze některé příklady služeb hubení škůdců, které poskytují specialisté firmy Deratizace4you v Praze a okolí.

Více info »

 

hubení švábů Praha

Hubení švábů

Švábi jsou většinou spojování se špinavým prostředím a jejich výskyt neznačí nikdy nic dobrého. V naší zemi se příliš často nesetkáváme s jejich přemnožením v domácnostech. Častěji se objevují v zemědělských objektech, potravinářských závodech či v restauracích se zanedbanou hygienou.

Vzhledem k tomu, že švábi mohou přenášet a šířit nebezpečné bakterie, je třeba zajistit jejich vyhubení co možná nejdříve. Cílená dezinsekce švábů v napadeném objektu je prováděna týmem naší pražské pobočky Deratizace4you kvalitně a levně.

Více info »

hubení vos a sršňů Praha

Sršní a vosí hnízda

Alergická reakce na vosí či sršní bodnutí může ohrozit život. Nebezpečí pro Vás však může představovat útok skupiny vos i pokud alergičtí nejste. Vosí či sršní hnízda nejsou v Praze tolik běžná, jako je tomu na venkově či v chatových oblastech. To však neznamená, že se s nimi nesetkáváme.

Pokud objevíte hnízdo vos či sršňů v Praze a okolí, rozhodně nedoporučujeme ho nijak dráždit. Raději neprodleně kontaktujte naši pražskou pobočku Deratizace4you. Specialisté na odstraňování vosích hnízd přijedou se speciálním vybavením, které zaručí bezpečnou likvidaci.

Více info »

hubení mravenců Praha

Hubení mravenců

Panelové domy v Praze bývají často rájem mravenců. Jakmile se tito drobní škůdci vyskytnou v jednom bytě, velmi snadno se mohou rozšířit do celého domu. Zjistíte-li přítomnost mravenců ve volně skladovaných potravinách, je důležité okamžitě jednat. Obraťte se na naše profesionální pracovníky, kteří zajistí vyhubení mravenců v Praza nebo obci v okolí Prahy.

Dezinsekce mravenců v pražských bytech a domech vyžaduje odborný postup. Likvidace mravenců musí být provedena důkladně, tak aby nedošlo k jejich opětovnému návratu.

Více info »

 

likvidace ploštic Praha

Likvidace ploštic

Naprostá většina druhů ploštic není pro člověka nebezpečná. Jejich přemnožení však může být velmi obtěžující. Zvláště typický zápach a pachuťové stopy na ovoci znepříjemňuje člověku život. Vyskytne-li se hejno ploštic v zahradě či sadu, mohou majitelům napáchat výrazné škody.

Potřebujete-li provést zásah likvidace ploštic v Praze a okolí, obraťte se na naši zákaznickou linku. V co nejkratší době vyšleme zkušené pracovníky, kteří situaci zhodnotí a navrhnou efektivní řešení. Dezinsekce ploštic provádíme pomocí prostředků šetrných k životnímu prostředí.

Více info »

hubeni blech

Hubení blech

Většina chovatelů domácích či hospodářských zvířat se pečlivě stará o jejich čistotu a zdraví. Ne vždy se však podaří napadení blechami zcela zabránit. K přenosu může dojít od jiných zvířat. Blechy mají totiž vynikající schopnost rychle a daleko skákat. Blechy neobtěžují pouze zvířata, ale nepříjemně pokousat mohou také člověka.

Vezmeme-li v úvahu, že tito paraziti mohou přenášet závažné choroby, může být rychlé vyhubení blech kritické. Službu dezinsekce blech v Praze a okolí nabízí také firma Deratizace4you.

Více info »

Hubení potkanů Praha

Hubení potkanů

Nebezpečnost potkanů spočívá především v hrozbě šíření infekcí a závažných chorob. Ve snaze o nalezení potravy opouštějí potkani své nory v útrobách kanalizace a vydávají se k popelnicím v obytných oblastech, do blízkosti restaurací či objektů potravinářské výroby.

Objevíte-li známky možného výskytu potkanů, mějte se na pozoru. Potkani mohou být velmi agresivní. Zavolejte ihned na pomoc službu deratizace potkanů. Naši kvalifikovaní pracovníci zajišťují odborný zásah likvidace potkanů v Praze a dalších českých městech.

Více info »

 

Potřebujete odborný zásah deratizace nebo dezinsekce v Praze a okolí?

Kvalifikované služby dezinsekce hmyzu a parazitů či deratizace hlodavců v Praze a celém Středočeském kraji si můžete objednat na naší zákaznické lince 736 155 323 nebo prostřednictvím kontaktního formuláře. Pobočky Deratizace4you, odkud zajišťujeme hubení škůdců po celé České republice, najdete kromě Prahy také v Brně a Opavě. K zákazníkům na Slovensku vyjíždí naši profesionální pracovníci z pobočky v Bratislavě a Dolném Kubíně.

Kvalitní služby za nízké ceny

Zkušení odborníci na dezinsekci a deratizaci společnosti Deratizace4you v Praze poskytují služby té nejvyšší kvality. Díky mnoha letům práce v oblasti hubení škůdců, neustálému vzdělávání a vzájemnému předávání zkušeností, jsou naši pracovníci špičkou ve svém oboru. Abychom byli vždy co nejlépe připraveni na možné případy výskytu škůdců a parazitů, informujeme se o nejnovějších případech v terénu a také na veterinárních a hygienických stanicích.

Díky průběžnému vzdělávání a odborné atestaci můžeme se zárukou říci, že v našem týmu pracují odborníci na slovo vzatí. Odborná osvědčení jsou k nahlédnutí v sekci O nás.

Součástí zákroku je vždy důkladná inspekce postiženého objektu, seznámení majitelů či provozovatelů s nezbytnými kroky k zajištění úspěšné likvidace škůdců a následné poučení o prevenci opakovaného výskytu. Samotná deratizace či dezinsekce je vykonávána s maximální možným ohledem na životní prostředí.

Hledáte-li profesionální služby za skvělé ceny, pak firma Deratizace4you nabízí právě to. Informace o cenách poskytovaných služeb naleznete v přehledných cenících.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá