Ochrana dřeva

ochrana dřeva před červotočem impregnace dřeva

Provádíme zejména:

  • Profesionální impregnace dřeva
  • Ošetření dřevěných krovů proti houbám
  • Postřiky dřevěných konstrukcí
  • Injektáž dřeva
  • Nátěry dřeva

Svěřte ošetření dřeva profesionálům

Stavíte dům nebo rekonstruujete chatu ze dřeva? Nedopusťte, aby vám je zničil červotoč. Chraňte své dřevěné konstrukce, obložení i nábytek před červotočem a jinými škůdci. Včasné preventivní chemické ošetření dřevěných konstrukcí výrazně prodlouží životnost Vašeho krovu nebo jiné konstrukce ze dřeva a ochrání ji před plísní a jiným škůdcům.

 

Ochrana dřeva u Deratizace4You

Ochráníme váš majetek před škůdci a vlhkostí.

Nabízíme odbornou konzultaci a poradenství v oblasti ochrany dřeva. Můžete se na nás obrátit před zahájením i v průběhu rekonstrukce staré dřevěné konstrukce. Obhlídneme a posoudíme pro vás dřevěné části stavby a navrhneme nejvhodnější řešení sanace dřeva za účelem prodloužení životnosti i záchraně pomocí profesionální ochrany dřeva.

Postřiky, injektáže, nátěry a impregnace

Včasná a důkladná ochrana dřeva proti škůdcům a vlhkosti pro vás znamená významnou úsporu financí i problémů, které mohou nastat, jestliže dojde k nevratnému poškození dřevěných částí vašich staveb. Neopomeňte na odbornou sanaci dřeva firmou Deratizace4You a ušetřete!

Chcete využít naše služby v oblasti ochrany dřeva?

Kontaktujte nás na čísle 736 155 323 nebo pomocí níže uvedeného formuláře a zajistěte si s odbornou ochranu pro váš krov, dřevostavbu, půdní vestavbu, trámy nebo jiné dřevěné předměty.

 

Ceník ochrany dřeva

ochrana drevenych konstrukci

Ceny ve výše zobrazeném ceníku jsou orientační a mohou se lišit dle rozsahu zamoření a velikosti ošetřené plochy.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá