Plošná deratizace obcí

Celoplošná deratizace měst a obcí

celoplosna deratizace obciJak je známo již od starověku, potkani, krysy a myši jsou epidemiologicky významní přenašeči infekčních onemocnění a proto je třeba jejich výskyt v blízkosti lidských obydlí regulovat. Jednoduchým řešením je pravidelně prováděná profesionální plošná deratizace.

Kdy se provádí plošná deratizace?

Při mírných zimách posledních let se hlodavci mohou snadno přemnožit, proto je důležitá prevence. Doporučujeme provádět preventivní plošnou deratizace měst a obcí minimálně dvakrát do roka - na jaře a na podzim. V případě nutnosti i častěji. Jedině pravidelným prováděním deratizace lze zamezit vzniku škod, zahnízdění a rozmnožování hlodavců v objektech a ostatních zařízeních jako jsou kanalizace, teplovody apod.)

Nabízíme profesionální plošnou deratizace měst a obcí za účelem redukce stavů potkanů a jiných obtížných hlodavců. Naši odborně vyškolení pracovníci položí nástrahy do kanalizací, ale i ke kontejnerovým stáním, na veřejná prostranství či do sklepních prostor domů a na další místa.

Odborně a pečlivě provedená deratizace zahrnuje také následnou kontrolu účinnosti deratizace – procentuální vyhodnocení úspěšnosti zásahu, doplnění nástrah a staniček jinými druhy nástrah k docílení větší atraktivity pro hlodavce, a zejména sběr a likvidace uhynulých hlodavců a následná dezinfekce.

Ceníky plošné deratizace

celoplosna deratizace

represivni deratizace

Ceny ve výše zobrazených cenících jsou orientační a mohou se lišit dle rozsahu zamoření a velikosti ošetřené plochy.

Máte zájem o provedení deratizace ve vaší obci?

Zavolejte nám na telefonní číslo 736 155 323 nebo nám napište prostřednictvím níže uvedeného formuláře. Deratizaci a další služby nabízíme po celé České republice i na Slovensku.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá