hubení štěnic Bohumín

Vstáváte ráno s kousanci na těle? Mají stejný problém i klienti Vašeho ubytování v Bohumíně či okolí, aniž by v místnostech nacházeli komáry nebo další hmyz? Nejspíš se jedná o štěnice!

Prvotním příznakem výskytu štěnic bývá jejich opakované kousnutí. Nicméně velké množství lidí nemá reakci na pokousání a o štěnicích dlouhodobě nemusí vědět. Nejčastěji štěnice kouše a saje krev v oblasti končetin a odkrytých částí těla, kde není pokrývka, pyžamo či spodní prádlo.

Hubení štěnic v Bohumíně

Objednejte si profesionální hubení štěnic v Bohumíně na našem telefonním čísle 736 155 323 nebo nám napište . Máme pobočky nejen v Brně, Praze, Opavě, ale také na Slovensku v Bratislavě a Dolném Kubíně.

Hubení štěnic - Bohumín

Deratizace4You s. r. o.
Hrabyně 110
747 60 Opava

Telefon: 736 155 323
E-mail:
IČO: 05710880

 

Kde hledat štěnice?

Štěnice domácí se nejčastěji vyskytuje mezi švy a záhyby matrací, konstrukcí postele, povlečením, za obrazy, pod tapetami a koberci.

Štěnice domácí má oválný a zploštělý tvar těla. Štěnice má 3 páry nohou a pár tykadel. Dosahuje velikosti okolo 4-7mm. Štěnice neskáčou ani nelétají a průměrně se dožívají 12 měsíců. Pokud máte jakékoliv podezření na výskyt štěnic, neváhejte nás kontaktovat!

Máte v Bohumíně štěnice?

Každý výskyt štěnic je individuální, proto i my pro Vás navrhneme individuální řešení a způsob hubení štěnic.

K likvidaci štěnic v Bohumíně a jeho okolí se používá plynování nebo postřik. Samozřejmostí je používání kvalitních přípravků tak, aby neublížily Vám či Vašim domácím mazlíčkům, ale zasáhly pouze dospělé jedince štěnic ale i jejich larvy.

V případě lokálního zamoření postačit jeden kvalitní zásah. Pokud se však štěnice ve Vašem ubytovacím zařízení v Bohumíně a okolí vyskytují ve více místnostech, je třeba opakovat zásah 2-3 krát.

Jaké další služby v rámci desinsekce nabízíme?

V oblasti Bohumína a okolí hubíme také mravence, blechy, šváby a pavouky v jakýchkoliv objektech.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá