Hubení štěnic - Bruntál a okolí


hubení štěnic Bruntál

Pokud se ráno Vy či klienti Vašeho ubytovacího zařízení v Bruntále a jeho okolí probouzíte se štípanci, aniž byste zde spatřili komáry či jiný hmyz, může se jednat o kousnutí od štěnice.

Potřebujete zlikvidovat štěnice v Bruntále nebo jeho okolí?

Obraťte se na nás! Volejte 736 155 323 kdykoliv nebo nás kontaktujte e-mailem na adrese

Hubení štěnic v Bruntále

Deratizace4You s. r. o.
Hrabyně 110
747 60 Opava

Telefon: 736 155 323
E-mail:
IČO: 05710880

Jak rozpoznáte štěnice?

Dospělé štěnice jsou rezavě zbarvené a mají ploché tělo velikosti asi 5mm. Neumějí létat ani skákat. Prozradí je také jejich trus hnědočervené až černé barvy, který po kontaktu s vodou zčervená. Štěnice se nejčastěji ukrývají v postelích, matracích a v tmavých štěrbinách. Především do dvou metrů od místa kde spíme. Každá štěnice může během svého života snést 50 až 200 vajíček!

Samotné štěnice nic nepřenášejí a nesouvisí se špínou. Je to nejobtížnější hmyz na vyhubení z důvodu jejich vysoké odolnosti na účinné prostředky použité k jejich hubení. Štěnice se k Vám mohou dostat spolu s návštěvou, můžete si je přivézt z dovolené či z hromadného dopravního prostředku.

Likvidace štěnic v Bruntále

Po odborné kontrole Vám doporučíme nejvhodnější způsob likvidace štěnic, a to buď formou postřiku, nebo plynováním. Dodržujeme hygienické předpisy a používáme pouze kvalitní přípravky, které hubí jak dospělé jedince, tak i jejich larvy. Pokud se jedná pouze o lokální zamření štěnicemi, může postačit jeden kvalitní zásah. Jestliže je však v bytě či domě více ložisek, je nutné zásah opakovat alespoň 2-3 krát.

Ceník hubení štěnic

cenik hubeni stenic

dezinsekce komercnich prostor

Ceny ve výše zobrazených cenících jsou orientační a mohou se lišit dle rozsahu zamoření a velikosti ošetřené plochy.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá

Jaké služby v rámci desinsekce dále nabízíme?

V rámci Bruntálu a jeho okolí jsme schopni zajistit také likvidaci blech, hubení švábů, pavouků a mravenců jak v soukromých, tak komerčních objektech.