Likvidace štěnic - Frýdek-Místek a okolí

 

hubení štěnic Frýdek-Místek

Pokud se ráno probudíte poštípaní od neznámého hmyzu, tyto štípance mohou být způsobeny štěnicemi. Na nic nečekejte a obraťte se s jejich likvidací na odbornou firmu jako je Deratizace4you!

Poznat přítomnost štěnic v bytě může být pro neznalého vcelku obtížné. Mimo dospělých štěnic se tam mohou také vyskytovat i vajíčka (počáteční stádium), svlečená kůže, nebo trus. Každý dospělý jedinec je schopen během svého života snést cca 50 až 200 vajíček! Jestliže máte i sebemenší podezření, neváhejte kontaktovat Deratizace4you! Váš problém navždy vyřešíme! Během našeho odborném zásahu ve Frýdku-Místku a okolí nejprve provedeme důkladnou inspekci. Pokud se potvrdí výskyt štěnic, zajistíme Vám bezpečnou a kvalitní dezinsekci.

Hubení štěnic ve Frýdku-Místku

Neváhejte si objednat profesionální hubení štěnic ve Frýdku-Místku na našem telefonním čísle 736 155 323 nebo nám napište . Máme pobočky nejen v Praze, Brně, Opavě, ale také na Slovensku v Bratislavě a Dolném Kubíně.

Hubení štěnic ve Frýdku-Místku

Deratizace4You s. r. o.
Hrabyně 110
747 60 Opava

Telefon: 736 155 323
E-mail:
IČO: 05710880

 

Kde hledat štěnice?

Štěnice domácí se nejčastěji vyskytuje mezi  záhyby matrací a švy, konstrukcí postele, za obrazy, povlečením, pod koberci či tapetami.

Štěnice domácí má zploštělý a oválný tvar těla. Štěnice má 3 páry nohou a jeden pár tykadel. Velikost štěniceje cca 4-7mm. Štěnice nelétají ani neskáčou a průměrně se dožívají cca 12 měsíců. Pokud máte sebemenší podezření výskytu štěnic, tak nás neváhejte kontaktovat!

Máte ve Frýdku-Místku štěnice?

Na likvidaci štěnic se používá plynování nebo postřik. Jsme profesionálové s dlouholetou praxí, a proto používáme pouze kvalitní přípravky, které hubí nejen dospělé štěnice, ale i jejich larvy. Pro lokální likvidaci štěnic postačí většinou jeden kvalitní zásah. Pro hubení štěnic je vždy potřeba dodržovat veškeré instrukce týkající se příprav před provedením samotné likvidace, ale také následné pro důležitou prevenci.

V případě lokálního zamoření by měl postačit jeden kvalitní zásah. Pokud se však štěnice ve Vašem ubytovacím zařízení ve Frýdku-Místku či okolí vyskytují ve více místnostech, je potřeba zopakovat zásah 2-3 krát.

Potřebujete zlikvidovat štěnice?

V rámci Frýdku-Místku a jeho okolí kontaktujte naši specializovanou firmu na telefonu 736 155 323 nebo na e-mailové adrese

Jaké další služby v rámci desinsekce nabízíme?

V oblasti Frýdku-Místku a okolí také hubíme blechymravence, šváby i pavouky a to jak v komerčních, tak i v soukromých objektech.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá