Hubení štěnic - Krnov

 

hubení štěnic Krnov

V letošním roce je většina českých měst zamořena štěnicemi a jejich larvami. Pokud se tento problém týká i Vašeho ubytovacího zařízení v Krnově či jeho okolí, rádi Vám pomůžeme s jeho řešením!

Hubení štěnic v Krnově

Objednejte si profesionální hubení štěnic v Krnově na našem telefonním čísle 736 155 323 nebo nám napište . Máme pobočky nejen v Brně, Praze, Opavě, ale také na Slovensku v Bratislavě a Dolném Kubíně.

Hubení štěnic - Krnov

Deratizace4You s. r. o.
Hrabyně 110
747 60 Opava

Telefon: 736 155 323
E-mail:
IČO: 05710880

 

Jak poznat štěnice?

Najít štěnice v bytě či hotelu není tak snadné, obzvláště v počátečním stádiu napadení. Je potřeba zapátrat po trusu, svlečené kůži (růst ze stádia nymfy do dospělé štěnice), či případně vajíčka. Každá štěnice dokáže za  svůj život snést 50 až 200 vajíček! Takže pokud máte podezření na výskyt štěnic, neodkládejte řešení a kontaktujte nás!

Provedeme důkladnou inspekci k potvrzení nebo vyvrácení podezření na výskyt štěnic a v případě jejich nálezu zajistíme bezpečnou a kvalitní dezinsekci. Přítomnost štěnic není žádná ostuda, mohou vyskytnout v jakékoliv domácnosti nebo ubytovacím zařízení. Snadno je totiž mohou přivést hosté nebo se mohou objevit s použitým nábytkem.

Máte v Krnově štěnice?

Najít štěnice je náročné, nejčastěji se vyskytují na postelích, za skříněmi a v nočních stolcích. Štěnice nemusí mít vždy jen podobu dospělého jedince (velikost až 5 mm), ale mohou být také ve formě vajíček či můžete například objevit svlečenou kůži (růst ze stádia nymfy do dospělého jedince). Každá štěnice může během svého života snést až 200 vajíček! Máte-li sebemenší podezření na výskyt štěnic, neváhejte nás oslovit! Jsme profesionální firma, zabývající se nejen hubením štěnic, ale také likvidací všemožných hlodavců a dalších škůdců. V rámci našich služeb důkladně prozkoumáme dotčené prostory a v případě potvrzení výskytu zajistíme kvalitní a bezpečnou dezinsekci.

K likvidaci štěnic používáme postřik nebo plynování. Jedná se o kvalitní prostředky, splňující všechny hygienické předpisy, které hubí nejen dospělé jedince štěnic, ale i jejich larvy. Jestliže se jedná pouze o lokální výskyt štěnic, většinou postačí jeden kvalitní zásah. Pokud se však ve Vašem ubytovacím zařízení v Krnově a okolí vyskytují štěnice ve větším množství, může být nutné opakovat zásah 2-3 krát.

Jaké další služby v rámci desinsekce nabízíme?

V oblasti Krnova a okolí hubíme také mravence, blechy, šváby a pavouky v jakýchkoliv komerčních objektech.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá