hubení štěnic Opava

Objevili jste na sobě po prospalé noci štípance a nikde jste nenašli komára ani jiný bodavý hmyz? Věděli jste, že může jít o štěnice? Podle posledních zpráv jsou česká města zamořena štěnicemi a situace je nejhorší v těchto městech: Most, Plzeň, Liberec a Brno.

POTŘEBUJETE VYHUBIT ŠTĚNICE?

Objednejte si profesionální hubení štěnic na našem telefonním čísle 736 155 323 nebo nám napište . Máme pobočky nejen v Brně, Praze, Opavě, ale také na Slovensku v Bratislavě a Dolném Kubíně.

Hubení štěnic - Opava

Deratizace4You s. r. o.
Hrabyně 110
747 60 Opava

Telefon: 736 155 323
E-mail:
IČO: 05710880

 

Jak poznat štěnice?

Najít štěnice v bytě či hotelu není tak snadné, obzvláště v počátečním stádiu napadení. Je potřeba zapátrat po trusu, svlečené kůži (růst ze stádia nymfy do dospělé štěnice), či případně vajíčka. Každá štěnice dokáže za  svůj život snést 50 až 200 vajíček! Takže pokud máte podezření na výskyt štěnic, neodkládejte řešení a kontaktujte nás!

Provedeme důkladnou inspekci k potvrzení nebo vyvrácení podezření na výskyt štěnic a v případě jejich nálezu zajistíme bezpečnou a kvalitní dezinsekci. Přítomnost štěnic není žádná ostuda, mohou vyskytnout v jakékoliv domácnosti nebo ubytovacím zařízení. Snadno je totiž mohou přivést hosté nebo se mohou objevit s použitým nábytkem.

Hubení štěnic

K likvidaci štěnic používáme postřik nebo plynování.

Používáme kvalitní přípravky, které hubí nejen dospělé štěnice, ale i jejich larvy.  V případě lokálního zamoření štěnicemi může postačit 1 kvalitní zásah. Je však nutné dodržet veškeré instrukce týkající se příprav před provedením likvidace a také následné prevence. Vyskytují-li se ve Vašem ubytovacím zařízení v Opavě a okolí ve velkém množství a ve více místnostech, může být nutné opakovat zásah 2-3 krát.

Jaké další služby v rámci desinsekce nabízíme?

V rámci Opavy a okolí hubíme také mravence, blechy, šváby a pavouky v jakýchkoliv komerčních objektech.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá