Hubení štěnic - Přerov a okolí


hubení štěnic Přerov

Obtěžují hosty vaší ubytovny, hotelu či penzionu v Přerově či jejím okolí štěnice? Neodkládejte řešení a obraťte se na profesionály - Deratizace4You je Vám k dispozici NON STOP.

Potřebujete zlikvidovat štěnice v Přerově nebo jejím okolí?

Obraťte se na nás! Volejte 736 155 323 kdykoliv nebo nás kontaktujte e-mailem na adrese

Hubení štěnic v Přerově

Deratizace4You s. r. o.
Hrabyně 110
747 60 Opava

Telefon: 736 155 323
E-mail:
IČO: 05710880

Jak bezpečně rozpoznat štěnice?

Rozpoznat štěnice nemusí být snadné, obzvláště v jejich počátečním stádiu. V místnostech se může nacházet trus, svlečená kůže nebo dokonce vajíčka. Štěnice je schopna během svého života naklást 50 až 200 vajíček! Proto máte-li sebemenší podezření na výskyt štěnic, neodkládejte řešení, aby se situace nezhoršila, a objednejte si hubení štěnic v Přerově a jeho okolí naši profesionální deratizační firmou. Zbavíme Vás štěnic už za jeden den!

V rámci profesionálního zásahu nejdříve prověříme, zda se štěnice ve Vašem ubytovacím zařízení v Přerově či jeho okolí vyskytují. V případě potvrzení výskytu poté provedeme kvalitní a bezpečné odstranění štěnic.

Likvidace štěnic

K bezpečné eliminaci výskytu štěnic používáme plynování nebo postřik.

Používáme pouze kvalitní a vyzkoušené přípravky, které umí vyhubit nejen dospělé štěnice, ale i jejich larvy. Pokud se štěnice vyskytují pouze v malém ohraničeném prostoru, pro účinné vyhubení postačí jeden zásah. Základem je samozřejmě dodržení všech pokynů týkající se příprav před provedením likvidace a také následné prevence. Jestliže se ale ve Vašem ubytovacím zařízení v Přerově a jeho okolí vyskytují štěnice ve značném množství a ve více místnostech, bude nejspíš potřeba zásah 2-3x zopakovat.

Ceník hubení štěnic

cenik hubeni stenic

dezinsekce komercnich prostor

Ceny ve výše zobrazených cenících jsou orientační a mohou se lišit dle rozsahu zamoření a velikosti ošetřené plochy.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá

Jaké služby v rámci desinsekce dále nabízíme?

V Přerově a jeho okolí jsme schopni zajistit také likvidaci blech, hubení švábů, pavouků a mravenců jak v soukromých, tak komerčních objektech.