Likvidace štěnic - Havířov

 

hubení štěnic Havířov

Probouzíte se ráno poštípaní od neznámého hmyzu? Tyto štípance mohou být způsobeny štěnicemi. Neváhejte a obraťte se s jejich likvidací na odbornou firmu!

Rozpoznat výskyt štěnic může být pro laika velmi obtížné. V místnostech se kromě dospělých jedinců larev mohou vyskytovat i vajíčka (počáteční stádium), trus či svlečená kůže. Každá štěnice je schopna během svého života snést 50 až 200 vajíček! Pokud máte i sebemenší podezření, neváhejte nás kontaktovat! Váš problém vyřešíme! Při našem odborném zásahu v Havířově a okolí nejprve provedeme důkladnou inspekci. Pokud dojde na potvrzení výskytu štěnic, zajistíme Vám kvalitní a bezpečnou dezinsekci.

Hubení štěnic v Havířově

Objednejte si profesionální hubení štěnic v Havířově na našem telefonním čísle 736 155 323 nebo nám napište . Máme pobočky nejen v Brně, Praze, Opavě, ale také na Slovensku v Bratislavě a Dolném Kubíně.

Hubení štěnic v Havířově

Deratizace4You s. r. o.
Hrabyně 110
747 60 Opava

Telefon: 736 155 323
E-mail:
IČO: 05710880

 

Kde hledat štěnice?

Štěnice domácí se nejčastěji vyskytuje mezi švy a záhyby matrací, konstrukcí postele, povlečením, za obrazy, pod tapetami a koberci.

Štěnice domácí má oválný a zploštělý tvar těla. Štěnice má 3 páry nohou a pár tykadel. Dosahuje velikosti okolo 4-7mm. Štěnice neskáčou ani nelétají a průměrně se dožívají 12 měsíců. Pokud máte jakékoliv podezření na výskyt štěnic, neváhejte nás kontaktovat!

Máte v Havířově štěnice?

Pro likvidaci štěnic se používá postřik nebo plynování. Jsme profesionálové s dlouholetou praxí, a proto Vám nabízíme pouze kvalitní přípravky, které hubí nejen dospělé štěnice, ale i jejich larvy. Pro lokální likvidaci štěnic postačí většinou jeden kvalitní zásah. Při hubení štěnic je vždy třeba dodržovat veškeré pokyny týkající se příprav před provedením likvidace a také následné při následné prevenci.

V případě lokálního zamoření postačit jeden kvalitní zásah. Pokud se však štěnice ve Vašem ubytovacím zařízení v Havířově a okolí vyskytují ve více místnostech, je třeba opakovat zásah 2-3 krát.

Potřebujete zlikvidovat štěnice?

V rámci Havířova jeho okolí kontaktujte naši specializovanou firmou na telefonu 736 155 323 nebo na e-mailové adrese

Jaké další služby v rámci desinsekce nabízíme?

V oblasti Havířova a okolí hubíme také mravence, blechy, šváby a pavouky, a to jak v soukromých, tak i v komerčních objektech.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá