Hubení mravenců

Hubení mravenců likvidace mravenci
Profesionální likvidace mravenců nejen v domácnosti

Jakmile se Vám do domácnosti zavítají mravenci, je jen malá šance, že sami zase odejdou. Zjistíte si proto, jak nejlépe se jich zbavit, vyzkoušíte různé tipy a fígle z internetu, lapače a insekticidní přípravky z drogerie a máte vystaráno – na chvíli! Pokud se k Vám mravenci budou stále vracet, vsadíte na pomoc profesionálů.

Čím jsou mravenci nebezpeční?

Mravenci Vás mohou poštípat a způsobit alergickou reakci na kůži. Napadají zásoby potravin a jídlo mohou kontaminovat bakteriemi.
Běžně se v českých domácnostech vyskytuje mravenec zahradní a mravenec farao. Právě faraoni často představují nekonečný boj s jejich vyhubením a jsou i nebezpečnější. Živí se hlavně masem a krví a v přírodě je často najdete na různých mršinách nebo výkalech. Mohou tedy přenášet mnoho nebezpečných infekcí.

se zbavit mravenců nadobro?

Představte si obrovské kolonie mravenců, které jsou známy svou vysoce organizovanou strukturou. V případě úspěšné výpravy za potravou si značkují cestičky feromonovou stopou, která může v případě neošetření nějakou dobu přetrvávat a nalákat tak další mravence, ať už z kolonie, kterou se Vám nepodařilo zcela vyhubit, nebo z kolonie jiné. Mravenci jsou často všudypřítomní, a proto není snadné vypátrat všechna místa k ošetření. Pokud navíc neobjevíte přímo jejich hnízdo, nemůžete si být stoprocentně jisti, že jste jejich kolonii důkladně zničili.

Prevence výskytů mravenců

Co se týče prevence, poradíme Vám, jak si držet mravence v odstupu. To může zahrnovat vnitřní a vnější ošetření a utěsnění vstupních bodů kolem domů.

Deratizace4You ví, jak Vás zbavit mravenců.

Jediným skutečným řešením proti mravencům je zásah odborné firmy a následná důkladná prevence. Mravenci se obvykle vrací, je jen otázkou, jak těžký jim pronikání do objektu uděláte a jak kvalitně jste připraveni s nimi bojovat, pokud se jim to povede. Ujistěte se, že Vaše domácnost zůstane bez mravenců – stačí Vám k tomu jen jeden telefonát.

Dezinsekce od Deratizace4You

Profesionální desinsekce je naše práce - hubíme mravence, blechy, štěnice, šváby, pavouky a jiné nepříjemné vetřelce ve Vaší domácnosti nebo i komerčním objektu.
Způsob a cena dezinsekce při likvidaci mravenců závisí na lokalitě a rozsahu zamoření. Přesnější informace Vám rádi sdělíme po prohlídce zasažených prostor.

Ceník hubení mravenců

desinsekce bytu

dezinsekce komercnich prostor

Ceny ve výše zobrazených cenících jsou orientační a mohou se lišit dle rozsahu zamoření a velikosti ošetřené plochy.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá