Jak se zbavit blech?

Jak se zbavit blech

"To jsou blechy psí, ty na člověka nejdou!"

Také jste si na vlastní kůži ověřili, že tato legendární hláška z filmu Na samotě u lesa není pravdivá? Bohužel, vaše krev chutná blechám stejně jako krev psa nebo jiného domácího či divokého zvířete.

Na rozdíl od vší blechy výborně skáčou, a to tak, že dokážou vyskočit do výšky až 20 cm a doskočit do vzdálenosti až 35 cm, a to velice svižně. Díky této schopnosti jsou těžko polapitelnými soupeři nejen pro zvířata, na kterých parazitují nejčastěji, ale i pro člověka, na kterého se ze zvířat přenášejí.

Likvidace blech v domácnosti

Našli jste bleší kousnutí? Pak už asi víte, že bleší štípance jsou bolestivé a silně svědí. Blechy jsou však nebezpečné především proto, že přenášejí závažné choroby jako například mor nebo tasemnici. Co dělat, když objevít doma blechy? První pomocí při hubení blech je pečlivě vyprat veškeré oblečení a textilie a provést důkladnou očistu těla i vlasů. Bohužel tím teprve začíná likvidace blech v bytě. Nyní jen na čase obrátit se na profesionály.
Profesionální hubení blech

Donesl váš pes či kočka domů blechy? Doporučujeme bez váhání kontaktovat odborníky na desinsekci. My v Deratizace4You používáme profesionální insektické postřiky proti blechám atestované pro použití v domácnosti. Zároveň vám poradíme, jak předejít proti dalšímu výskytu blech v domácnosti.

Chcete pomoc s hubením blech?

Zavolejte nám na telefonní číslo 736 155 323 nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá