Deratizace4You Brno - deratizace, dezinsekce, hubení škůdců

 

Moravská metropole Brno se nachází v úrodném Jihomoravském kraji, bohatém na zemědělské plochy a přírodní oblasti. V nich se daří nejen rostlinám, ale také živočichům a hmyzu. Bohužel některé živočichy považujeme za škůdce a parazity a jejich výskyt neradi vidíme, obzvláště pak v bytových zástavbách, v zahradách či průmyslových budovách.

Potkani či krysy, obtěžující hmyz jako jsou švábi, ploštice či mravenci, nebo nebezpečné vosy a sršni, mohou napáchat škody na potravinách, přenášet nemoci nebo jinak ohrozit zdraví člověka. Jedná-li se o jedince svého druhu, většinou si s jejich zneškodněním poradíte sami. Pokud však narazíte na větší skupinu či hejno, v mnohých případech nezbývá nic jiného než požádat o pomoc odborníky. Pro profesionální řešení deratizace hlodavců nebo dezinsekce hmyzu a parazitů se obraťte na brněnskou pobočku Deratizace4you.

Potřebujete pomoc?

Váš problém vyřešíme diskrétně, rychle a levněji než konkurence

736 155 323

Deratizace4You s. r. o., Blatnická 4219/4, 628 00 Brno

 

Deratizace4You Brno provádí profesionálně, rychle a levně tyto služby:

Firma Deratizace4you je specialistou na likvidaci škůdců v Brně a okolí, ale také v dalších městech České republiky i na Slovensku. Náš zkušený tým nabízí služby deratizace hlodavců, dezinsekce štěnic, blech, švábů, ploštic či mravenců a dalšího hmyzu. Provádíme také odstranění vosích a sršních hnízd nebo dezinfekci mikroorganismů. Bližší informace o našich službách Vám rádi poskytneme na telefonním čísle 736 155 323 nebo na emailové adrese

deratizace Brno

Deratizace

Slýcháte podivné šramocení a našli jste ohlodané potraviny či krmivo nebo drobný trus? Pak se možná právě do Vašeho objektu nastěhovaly nebezpeční hlodavci. Nejen že mohou poničit sklizenou úrodu či uskladněné potraviny, často jsou také nositeli infekčních chorob. Proto je třeba přijmout co nejrychleji účinná opatření.

Pokud se do boje s krysami, potkany či myšmi nechcete pouštět sami, naše specializovaná služba deratizace hlodavců v Brně a okolí se postará o jejich odchyt a vyhubení co možná nejefektivnější cestou.

Více info »

likvidace štěnic Brno

Likvidace štěnic

V České republice došlo v poslední době k přemnožení štěnic. Budí-li se členové Vaší rodiny nebo hosté ubytovacího zařízení se svědivými štípanci, které nejsou od komárů, není dobré brát štípnutí na lehkou váhu. Hubení štěnic představuje komplexní problém, který doporučujeme svěřit do rukou odborníků.

Firma Deratizace4you má mnohaleté zkušenosti v oblasti likvidace štěnic v Brně a okolí. Součástí služeb je podrobná inspekce objektu, návrh efektivního způsobu hubení štěnic a poskytnutí rad o správné přípravě na dezinsekci.

Více info »

hubení škůdců Brno

Hubení škůdců

Mezi škůdce řadíme kromě hlodavců také hmyz a parazity, kteří mohou ohrožovat úrodu na zahrádkách či na polích nebo znepříjemňovat život v domácnostech, ubytovacích zařízeních a dalších prostorech. Dojde-li k jejich přemnožení, laický zákrok většinou nestačí. Na pomoc je třeba zavolat odborníky.

Specialisté Deratizace4you Brno jsou připraveni poskytnout profesionální službu v oblasti dezinsekce či deratizace postižených míst. Včasné provedení zákroku je důležité k zabránění rozšíření se do dalších měst a obcí.

Více info »

 

hubení švábů Brno

Hubení švábů

S případy výskytu švábů v domácnostech se v České republice nesetkáváme příliš často. Běžnější jsou případy v zemědělských objektech, potravinářských výrobnách či provozovnách nebo v restauracích. Kromě škod na potravinách, představují švábi také riziko v podobě šíření nebezpečných bakterií.

V případě, že tento nepříjemný hmyz objevíte, je lepší kontaktovat odbornou pomoc. Dezinsekce švábů v Brně a okolí provádíme po dlouhou řadu let. Naše osvědčené postupy zaručeně povedou k vyhubení švábů v napadeném objektu.

Více info »

hubení vos a sršňů Brno

Sršni a vosí hnízda

Vosy a sršni představují nebezpečí obzvláště pro alergiky. Jejich bodnutí však není příjemné ani nikomu jinému. Poletující jedince většinou zvládnete zahnat, ale objeví-li se jich najednou několik, můžete se potýkat s problémem. Obzvláště v oblasti chat a chalup není výskyt hnízd neobvyklý.

Vzhledem k nebezpečí, které při útoku hmyzu hrozí, se nepokoušejte o odstranění sršního hnízda osobně. Raději zavolejte speciálně vybavené pracovníky naší firmy, kteří se postarají o opatrnou likvidaci. Hubení vosích hnízd v Brně a okolí provádíme v co nejkratší možné době.

Více info »

hubení mravenců Brno

Hubení mravenců

Mravenci jsou nepříjemným drobným hmyzem, který se snadno všude dostane a znehodnotí potraviny či rostliny. Jakmile se jednou u Vás doma usadí, těžko se jich budete sami zbavovat. Běžně dostupné prostředky mohou problém na čas vyřešit, ale většinou nezlikvidují celou kolonii. S tou si nejlépe poradí odborníci na hubení mravenců.

Službu likvidace mravenců v Brně a okolí zajišťují zkušení profesionálové firmy Deratizace4you, kteří přesně vědí, jaká opatření je třeba přijmout, aby Vás zbavili mravenců jednou provždy. Pokud mravenci zamořili obytný dům, snažíme se spolupracovat také se sousedy.

Více info »

 

likvidace ploštic Brno

Likvidace ploštic

Nepříjemně zapáchající hmyz Vám může zkazit příjemné posezení v zahradě či zanechat pachuť na ovoci, na kterém si chcete pochutnat. Všeobecně není většina druhů ploštic člověku nebezpečná. Při přemnožení však může velmi znepříjemnit život. V takových případech je čas obrátit se na odbornou pomoc.

Náš zkušený tým provede na vyžádání zhodnocení rozsahu zamoření plošticemi a zajistí jejich likvidaci s pomocí prostředků šetrných k životnímu prostředí. Máte-li jakýkoliv dotaz o hubení ploštic v Brně či Jihomoravském kraji, neváhejte nás kontaktovat.

Více info »

hubeni blech

Hubení blech

Chováte domácí mazlíčky či hospodářská zvířata? Vidíte je se často drbat a máte podezření, že by mohli mít blechy? Pokud se pohybujete v jejich blízkosti a objevil se u Vás bolestivý a silně svědivý štípanec, pak byste měli Vaši domněnku prověřit. Může se jednat o bleší kousnutí.

Blechy mohou být nositeli závažných chorob a infekcí, a proto byste neměli váhat a raději co nejdříve kontaktovat odborníky na hubení blech. Deratizace4you provádí zákroky dezinsekce blech v Brně a okolí s pomocí atestovaných prostředků, které jsou šetrné k životnímu prostředí i domácím mazlíčkům.

Více info »

Hubení potkanů

Hubení potkanů

Potkani představují nejen nepříjemné škůdce, kteří mohou poničit zásoby potravin, ale také jsou nebezpeční vzhledem k přenášení nakažlivých nemocí jako je prasečí mor, salmonelóza, Weilova žloutenka a dalších infekcí. Při zjištění výskytu těchto hlodavců, je nutné s nimi okamžitě začít bojovat.

Netroufáte-li si na jejich zneškodnění sami s pomocí na trhu dostupných prostředků, obraťte se na brněnskou pobočku Deratizace4you. Náš zkušený tým provede rychlý a profesionální zásah deratizace potkanů v soukromých i komerčních objektech v Brně a okolí.

Více info »

 

Máte zájem o provedení deratizace, dezinsekce nebo jiného zásahu v Brně?

Objednejte si profesionální zásah na čísle 736 155 323 nebo nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře. Máme pobočky nejen v Brně, Praze, Opavě, na Slovensku v Bratislavě a Dolném Kubíně, ale služby deratizátora poskytujeme po celé České i Slovenské republice.

Prvotřídní služby za úžasné ceny

Specialisté Deratizace4you mají mnohaleté zkušenosti v oblasti hubení škůdců v Brně a celém Jihomoravském kraji. Pravidelně si předávají zkušenosti z jednotlivých zákroků, čímž jsou lépe připraveni na budoucí případy. Rovněž spolupracují s veterinárními a hygienickými stanicemi a dlouhodobě se vzdělávají v problematice deratizace hlodavců a dezinsekce hmyzu a parazitů.

Certifikace a odborná osvědčení jsou garancí, že se v našem týmu setkáte se skutečnými odborníky svého oboru.

Vysoká kvalita poskytovaných služeb a profesionální přístup pracovníků nejsou jedinou výhodou, na níž se můžete spolehnout, zvolíte-li si některou ze služeb Deratizace4you. Zákazníkům totiž také nabízíme skvělé, vysoce konkurenční ceny, díky kterým vyřešíme Váš problém bez toho, aniž byste museli sahat hluboko do kapsy. Bližší informace o cenách zjistíte v cenících našich služeb.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá