Hubení štěnic - Brno a okolí


hubení štěnic Brno

Probouzejí se klienti Vašeho hotelu, ubytovny nebo jiného ubytovacího zařízení v Brně či jinde v republice se štípanci, aniž by se v místnosti nacházeli komáři či jiný hmyz? Buďte obezřetní, může se jednat o štěnice! Podle posledních zpráv zamořují česká města štěnice a nejhorší situace mají právě tato města: Most, Plzeň, Liberec a Brno.

Máte zájem o naše služby?

Pro odborný zásah zavolejte na náš telefon 736 155 323 nebo nás kontaktujte e-mailem na adrese . Máme pobočky nejen v Brně, Praze, Opavě, ale také na Slovensku v Bratislavě a Dolném Kubíně.

Hubení štěnic pro Brno

Deratizace4You s. r. o.
Blatnická 4219/4
628 00 Brno

Telefon: 736 155 323
E-mail:
IČO: 05710880

Jak poznat štěnice?

Po štěnicích se nepátrá snadno, zvláště v počátečním stádiu napadení. Je potřeba zapátrat, zda je v místnosti přítomen trus, svlečená kůže (růst ze stádia nymfy do dospělého jedince), či případně vajíčka. Každá štěnice je během svého života schopna snést 50 až 200 vajíček! Pokud máte jakékoliv podezření na výskyt štěnic, neváhejte nás oslovit – Váš problém vyřešíme!

V rámci našich služeb provedeme důkladnou inspekci k potvrzení nebo vyvrácení Vašich obav a v případě potvrzení výskytu zajistíme bezpečnou a kvalitní dezinsekci. Za přítomnost štěnic se nemusíte stydět, mohou vyskytnout v jakékoliv domácnosti či ubytovacím zařízení. Snadno je totiž mohou přivést kteříkoliv hosté nebo se mohou objevit s použitým nábytkem.

Hubení štěnic

K likvidaci štěnic se používá postřik nebo plynování.

Používáme kvalitní přípravky, které hubí nejen dospělé jedince štěnic ale i jejich larvy.  V případě lokálního zamoření štěnicemi může postačit jeden kvalitní zásah. Je však nutné dodržet veškeré pokyny týkající se příprav před provedením likvidace a také následné prevence. Vyskytují-li se ve Vašem ubytovacím zařízení v Brně a okolí ve velkém množství a ve více místnostech, může být nutné opakovat zásah 2-3 krát.

Jaké další služby v rámci desinfekce nabízíme?

V rámci Brna a okolí hubíme také mravence, blechy, šváby a pavouky v jakýchkoliv komerčních objektech.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá