Hubení štěnic - Ostrava a okolí


hubení štěnic Ostrava Opava

Obtěžují klienty ve Vašem ubytovacím zařízení v Ostravě či jejím okolí štěnice? Nenechte je obtěžovat tímto nepříjemným hmyzem! Neodkládejte řešení a obraťte se na profesionály.

Potřebujete vyhubit štěnice v Ostravě nebo jejím okolí?

Spolehněte se na nás a zavolejte na náš telefon 736 155 323 nebo nás kontaktujte e-mailem na adrese

Hubení štěnic pro Ostravu

Deratizace4You s. r. o.
Hrabyně 110
747 60 Opava

Telefon: 736 155 323
E-mail:
IČO: 05710880

Jak poznat štěnice?

Rozpoznat štěnice může být velmi obtížné, zvláště v jejich počátečním stádiu. V místnostech se může vyskytovat trus, svlečená kůže, či případně vajíčka. Štěnice je schopna během svého života snést 50 až 200 vajíček! Máte-li sebemenší podezření na výskyt štěnic, kontaktujte v rámci Ostravy a jejího okolí naši profesionální deratizační firmu, rádi Vás tohoto obtížného hmyzu zbavíme!

V rámci profesionálního zásahu nejdříve prověříme, zda se štěnice ve Vašem ubytovacím zařízení v Ostravě a okolí vyskytují. V případě potvrzení výskytu poté provedeme kvalitní a bezpečné odstranění štěnic.

Likvidace štěnic

Pro bezpečné hubení štěnic se používá plynování nebo postřik.

Zajištění profesionální likvidace štěnic, to znamená kvalitní přípravky, které umí vyhubit dospělé štěnice, ale i jejich larvy. Pokud se štěnice vyskytují pouze v malém ohraničeném prostoru, pro účinné vyhubení postačí jeden zásah. Základem je samozřejmě dodržení všech pokynů týkající se příprav před provedením likvidace a také následné prevence. Jestliže se ale ve Vašem ubytovacím zařízení v Ostravě a jejím okolí vyskytují štěnice ve značném množství a ve více místnostech, bude nejspíš potřeba zásah 2-3krát zopakovat.

Ceník hubení štěnic

cenik hubeni stenic

dezinsekce komercnich prostor

Ceny ve výše zobrazených cenících jsou orientační a mohou se lišit dle rozsahu zamoření a velikosti ošetřené plochy.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá

Jaké služby v rámci desinsekce dále nabízíme?

V rámci Ostravy a jejího okolí jsme schopni zajistit také hubení blech, likvidaci švábů, pavouků a mravenců v soukromých i komerčních objektech.