Kompletní služby likvidace škůdců v Praze a okolí

hubeni skudcu praha

 

Firma Deratizace4you se již mnohé roky specializuje v oboru deratizace, dezinsekce, dezinfekce či dezikace a také v oblasti ochrany proti ptákům, ochrany dřeva a dřevěných povrchů a přidružených službách. Odborné služby nabízíme nejen v Praze a okolí, ale i v dalších městech v České republice a na Slovensku.

Pokud se nacházíte v Praze a blízkém okolí, můžete se s žádostí o pomoc s hubením škůdců obrátit na náš tým, který zajistí profesionální a bezpečnou likvidaci.

Hubení škůdců Praha

Deratizace4You s. r. o.
Jaurisova 515/4
140 00 Praha

Telefon: 736 155 323
E-mail:
IČO: 05710880

 

Hubení hlodavců Praha

Zkušení profesionálové provedou odbornou likvidaci hlodavců v Praze a okolí. Zbaví Vás tak nepříjemností spojených s výskytem myší, krys či potkanů. Důkladná deratizace zabrání šíření možných nákaz, které hlodavci mohou přenášet, a také zamezí škodám na potravinových zásobách. Systematický přístup k hubení hlodavců je zásadní pro úspěch celého zásahu.

Dezinsekce hmyzu Praha

Napadly Vaši domácnost nebo provozovnu mravenci, štěnice či šváby nebo se v blízkosti Vašeho pražského domu usídlily vosy či dokonce sršni? Zdá se Vám, že Váš domácí mazlíček chytil blechy nebo se ve škole u dětí vyskytly vši, které se naneštěstí objevily i u Vašich potomků? S těmito nemilými starostmi se bezpečně a spolehlivě vypořádají pracovníci naší firmy.

Dezinfekce Praha

V Praze i v okolních obcích poskytujeme službu dezinfekce ve zdravotnických, potravinářských a jiných objektech, kde je sterilita prostředí zásadní, a také v domácnostech napadených mikroorganismy. Dezinfekce pomocí chemických prostředků, UV záření či zahřátí na vysokou teplotu zničí plísně, houby, bakterie či kvasinky a zabrání tak možnému výskytu a šíření infekcí.

Dezikace Praha

Nejen v hlavní jarní a letní sezóně, ale také na podzim, kdy řada zahrádkářů a majitelů domů chystá své zahrady na zimu, mohou zákazníci využít naší odborné pomoci s likvidací nežádoucí zeleně a dřevin v Praze a okolí. Dezikaci provádíme buď aplikací chemických postřiků, nátěrů či injektáží herbicidů, nebo mechanicky kosením či vyřezáváním křovin a ostatních nechtěných dřevin.

Ochrana dřeva Praha

Dřevo je přírodní materiál, který snadno podléhá vlivům vlhkosti, šíření plísní a je také cílem řady drobných škůdců. Chraňte svůj majetek a zajistěte dřevěným konstrukcím dlouhou životnost. Deratizace4you provádí důkladná preventivní ošetření dřevěných prvků staveb (krovů, obložení atd.) či nábytku. Ochranné nátěry jsou důležité pro zachování zdraví a funkčnosti dřeva.

Ochrana proti ptákům Praha

Holubi i další ptáci páchají nevratné škody na budovách, venku umístěných uměleckých exponátech či veřejných prostranstvích. Zároveň přenáší patogenní organizmy a nemoci. Jako ochranu proti holubům instalujeme např. ochranné sítě či hrotové zábrany. Naši specialisté používají i další ověřené metody odpuzení či hubení. Deratizace4you vyřeší Váš problém s ptáky rychle a efektivně.

Spolehlivé řešení Vašeho problému

Firma Deratizace4you s pobočkami nejen v Praze, ale také v Brně, Opavě a na Slovensku v Bratislavě a Dolném Kubíně přináší rychlé a spolehlivé řešení Vašeho problému. S žádostí o pomoc se můžete obrátit na naši linku 736 155 323 nebo nás kontaktujte pomocí kontaktního formuláře.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá