Hubení štěnic - Olomouc a okolí


likvidace štěnic v Olomouci

Vlastníte hotel či penzion v  Olomouci či jejím okolí? Probouzejí se Vaši klienti každé ráno se štípanci, které mohou být od štěnic? Víte, jak poznat štěnice a jak se jich účinně zbavit? Vždy je lepší se obrátit na profesionály. Dovezli jste si domů z cest štěnice a nevíte, co s nimi?

Obtěžují Vás štěnice?

Pro zásah specializovanou firmou v Olomouci a okolí zavolejte na náš telefon 736 155 323 nebo nás kontaktujte e-mailem na adrese

Hubení štěnic pro Olomouc

Deratizace4You s. r. o.
Blatnická 4219/4
628 00 Brno

Telefon: 736 155 323
E-mail:
IČO: 05710880

Jak najít a poznat štěnice?

Štěnice se mohou vyskytnout v jakékoliv domácnosti či ubytovacím zařízení, kde se mění pobývající osoby či byl přivezen již použitý nábytek. Nalézt štěnice, zvláště v počátečním stádiu, může být velmi obtížné. V místnostech se může vyskytovat trus, svlečená kůže (růst ze stádia nymfy do dospělého jedince), či případně vajíčka. Každá štěnice je navíc během svého života schopna snést až 200 vajíček! Jestliže máte podezření na výskyt štěnic, kontaktujte nás – rádi Vás zbavíme nepříjemného problému!

Při našem odborném zásahu v Olomouci nejdříve prověříme výskyt štěnic a při potvrzení jejich přítomnosti zajistíme bezpečnou a kvalitní dezinsekci.

Hubení štěnic

Pro hubení štěnic se používá postřik nebo plynování.

Profesionální likvidace, to jsou kvalitní přípravky, které hubí dospělé jedince štěnic, ale i jejich larvy.  Při lokálním zamoření štěnicemi může postačit jeden kvalitní zásah. Vždy je třeba dodržovat veškeré pokyny týkající se příprav před provedením likvidace a také následné prevence. Pokud zjistíte, že se ve Vašem ubytovacím zařízení v Olomouci a jejím okolí objevují štěnice ve velkém množství a ve více místnostech, může být nutné opakovat zásah 2-3krát.

Ceník hubení štěnic

cenik hubeni stenic

dezinsekce komercnich prostor

Ceny ve výše zobrazených cenících jsou orientační a mohou se lišit dle rozsahu zamoření a velikosti ošetřené plochy.

Kontaktní formulář

2000 znaků zbývá
 

Jaké další služby v rámci desinsekce nabízíme?

V rámci Olomouce a jejího okolí nabízíme také dezinsekci blech, profesionální likvidaci švábů, pavouky a hubení mravenců v jakýchkoliv komerčních objektech.